Dog Wash ir īpaša suņu vanna, kas paredzēta lielajiem suņiem. Jūsu mīlulim paredzētas vairākas mazgāšanas programmas, žāvēšanu ieskaitot. Suņu mazgāšana ievērojami atvieglinās Jūsu ikdienas rūpes.

Cenas:

Mazais komplekts 30min: 10min suņu vanna(iekļauti visi šampūni, skalošana -visa slapjā daļa) + 20min izžāvēt un sapucēt savu mīluli – Eur 14.95.

 

Rīkojies sekojoši:

 1. Atveriet suņuvannai durtiņas,ievietojiet suni vannā,aizveriet durtiņas un piesprādzējiet suni pie ķēdītes.
 2. Aktivizējiet iekārtu ievietojiet Eurokey atslēgu tai paredzētajā vietā, uz ekrāna būs redzama Jūsu iemaksātā naudas summa Eur.
 3. Izvēlieties vēlamo mazgāšanas programmu nospiežot atbilstošu pogu uz paneļa. Lai uzsāktu suņa mazgāšanu, paņemiet rokā dušu un nospiediet uz tā roktura esošo pogu, lai beigtu mazgāšanu vēlreiz nospiediet pogu . Pagriežot dušas galvu,varat izvēlieties piemērotu ūdens strūklu.
 4. Beidzoties mazgāšanas ciklam, izņemiet Eurokey atslēgu no vadības paneļa.
 5. Papildiniet Eurokey atslēgas iemaksāto naudas summu Song Wash kasē.

Klientu ievērībai

Programmas:

 1. programma – Šampūns. Lietojiet to, lai ieziepētu suni. Kad ieziepēts, mazgājiet tā spalvu ar rokām (ieteicamais lietošanas ilgums 2-4 min).
 2. programma – Skalošana. Nospiediet pogu uz dušas un sāciet skalot suni ar tīru ūdeni (ieteicamais lietošanas ilgums 1-2 min).
 3. programma – Kondicionieris. Ieteicams lietot visiem suņiem, lai spalva būtu spīdīga, ieziediet suni līdzīgi kā ar šampūnu. Pus minūti uzgaidiet un tad kārtīgi izskalojiet suņa spalvu, izmantojot 2. programmu.
 4. programma – Šampūns pret blusām un citiem ādas parazītiem. Lietot, ja ir aizdomas, ka sunim varētu būt blusas vai arī profilaktiskos nolūkos. Mazgājiet suni ar šampūnu pret blusām un tad noskalojiet suni, izmantojot 2. programmu.
 5. programma – Žāvēšana ar gaisu(lēni). Izmantojiet zemus gaisa fēna apgriezienus, lai izžāvētu suņa spalvu. Fēna gaisa temperatūra nav augsta un piemērota suņa spalvas žāvēšanai. Temperatūra tiek automātiski kontrolēta.
 6. programma – Žāvēšana ar gaisu(ātri). Izmantojiet augstus gaisa fēna apgriezienus, lai izžāvētu suņa spalvu. Fēna gaisa temperatūra nav augsta un piemērota suņa spalvas žāvēšanai. Temperatūra tiek automātiski kontrolēta.
 7. programma – Vannas dezinfekcija. Pēc žāvēšanas, izvediet suni no mazgāšanas vannas un aizveriet durvis. Piestipriniet suni pie siksnas. Noskalojiet izlietni ar dezinfekcijas līdzekli nospiežot 7. programmu

Uzmanību!

Visi suņu mazgāšanas līdzekļi ir droši suņu veselībai. Izvairieties no tieša līdzekļu iekļūšanas acīs. Suņa žāvēšanas procesa paātrināšanai izmantojiet dvieli. Mazgāšanas ilgums ir 10 min.

 

//