Song Wash ir jaunākā un modernākā auto mazgātuve Rīgā, mēs atrodamies T/C  Akropole Alfa daudzstāvu autostāvvietā. Kamēr baudīsiet tirdzniecības centra labumus, mēs nomazgāsim un iztīrīsim Jūsu auto. Izmantoto tehnoloģiju ziņā Song Wash nav līdzīgu visā Eiropā. Tā ir pilnīgi jauna uz ekoloģiju un ekonomiju būvēta moderna tehnoloģija.
Water Eco sistēma nodrošina saudzīgu dabas resursu izmantošanu, tai pat laikā nodrošinot ekselentu pakalpojuma kvalitāti. Augstākās klases izejmateriāli nodrošina labu aizsardzību auto krāsojumam un auto interjera detaļām. 3 vienā, tas nozīmē, ka Jūs variet ne tikai nomazgāt auto, bet arī iedzert kafiju, apēst garšīgu steiku vai nomazgāt savu četrkājaino draugu. Mūsu personāls gatavs piedāvāt Jums vislabāko servisu!

Song Wash

Automazgāšana būtiski paildzina auto kalpošanas laiku. Pareizi mazgāts un kopts krāsojums nezaudēs sākotnējo mirdzumu ilgus gadus. Mūsu izstrādātā Water Eco programma paredz dažādus tīrīšanas līmeņus. Jūs veidojiet pats savu auto tīrīšanas programmu izvēloties nepieciešamos tīrīšanas komponentes vai jautājiet meistariem, jo mums ir izstrādāta programma auto pareizai kopšanai. Mēs ieteiksim labāko auto kopšanas programmu tieši Jūsu auto, atkarībā no lietošanas īpatnībām. Pareiza auto apkopes programma Jums ļaus ievērojami ieekonomēt līdzekļus. Mēs piedāvājam izmantot moderno SONAX Formel 21 Brilliant vaska tehnoloģiju, kas īpaši izcels jūsu auto krāsojuma spīdumu. Mēs piedāvājam unikālu smaku noņemšanas pakalpojumu Jūsu auto salonā.

Dog Wash

Dog Wash ir īpaša suņu vanna, kas paredzēta lielajiem suņiem. Jūsu mīlulim paredzētas vairākas mazgāšanas programmas, žāvēšanu ieskaitot. Suņu mazgāšana ievērojami atvieglinās Jūsu ikdienas rūpes. Vairāk par suņu mazgāšanu skatieties sadaļu Dog Wash.

Song Cafe

Mēs piedāvājam Jums pašam komplektēt savu maltīti! Izvēlieties sulīgu steiku, papildinot to ar svaigiem vai grilētiem dārzeņiem un izsmalcinātām dienvidu piedevām.
Desertā malkojiet burvīgo Illy kafiju ar tikko izceptu plātsmaizi! Ienāciet mūsu kafejnīcā un baudiet to visu nesteidzoties!

//