BIRSTES ar šarnīru

Mūsu birstēm ir šarnīrs, kas atļauj birstei aplocīties ap mašīnas virsbūves kuzavu. Šī ir jauna un Christ-Ag patentēta tehnoloģija.

SENSOFIL+ sari

SENSOFIL+ materiāls ir paredzēts maigai tīrīšanai. Izgatavots no polietilēna putām, Sensofil procesā ne tikai efektīvi notīra netīrumus, bet arī dod krāsojumam glancētu spīdumu. Atšķirīgās iezīmes Sensofil birstēm: augsta nodilumizturība un efektivitāte mazgāšanā; maiga ietekme uz darba virsmu; spīdums krāsojumam.

Christ riteņu mazgāšanas sistēma

Inovatīvā Christ riteņu mazgāšanas sistēmas specialitāte ir pulsējošās kustības. Pateicoties Pulsāciju intervāliem, otas matiem ir iespēja iztaisnoties un ats ieverojami uzlabo aizsskaršnu Rotācijas virziena maiņa-palīdz mazgāt diskus abos virzienos, un tas garantētu, ka nepaliek mazgāšanas ēnas. Lai panāktu nepārspējamu kvalitāti, mūsu birstes ir apvienotas ar augstspiedienu un speciālu ķīmijas padevi, kas ne tikai skalo diskus, bet arī attīra slotas no netīrumiem.

Sonax Formel 21

Optimāla virsbūves krāsojuma aizsardzība ilgtermiņā.
Inovatīva tehnoloģija, kas palīdz ietaupīt laiku un aizsargā automašīnu pret apkārtējās vides agresīvo iedarbību ilgā laika periodā.
Uz pilnībā attīrīta virsbūves krāsojuma vispirms tiek uzklāts koncentrēts aktīvais cietais vasks un tad tas vienmērīgi tiek iemasēts krāsojuma porās.

Rezultāts – perfekts spīdums, ilgnoturīga aizsardzība un nekādu vaska atlikumu uz logu stikliem. Pēcapstrāde tagad pieder pagātnei!

//